Hejo ludziska! O kurde, to mój pierwszy post! Pewnie się zastanawiacie, czego będzie dotyczył ten blog? Kolejna szafiarka? Może to jakiś mangozjeb, który będzie pisał o swoim husbando/waifu? Cóż... sama bym chciała wiedzieć. Ten blog będzie mi służył głównie do spisywania swoich przemyśleń, pomysłów, ogólnie tego co mi przyjdzie do głowy. Więc jeśli masz dużo czasu i zapas rozpuszczalnika to na pewno ci się tu spodoba :)
Coś o mnie
A więc nazywam się Zuzia (Zozolek, Potwór, Pandora) i mam 15 lat. Mieszkam w naszej pięknej stolicy, Warszawie. Interesuje się muzyką, komiksami, rysowaniem i programowaniem. Mam czarnego kotka i równie czarne poczucie humoru. Należę do fandomu Dragons (Imagine Dragons). Jestem ambiwertykiem, równie dobrze czuje się sama, jak i w towarzystwie ludzi. Kocham odgłos uderzania kropel deszczu o szybę i nocne siedzenie przed komputerem. Teraz już nie jestem, aż tak obca dla was :DNiech moc zupki chińskiej będzie z wami ~ Enjoy (╭☞ಠ ͜ʖಠ)╭☞
*/ Psssst możesz udostępnić ten post, albo po porostu polecić bloga innym*/

Brak komentarzy :
Prześlij komentarz